Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Auto Partner S.A.O firmie

  • Racibórz

    Racibórz, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kogo poszukujemy:

• ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością,

• mile widziane osoby ze znajomością branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

Główne zadania:

• utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami,

• prowadzenie negocjacji handlowych,

• realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,

• pozyskiwanie i rejestrowanie nowych klientów,

• Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy- w tym o aktualnych promocjach.

Nasze wymagania

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,

  • silna motywacja do osiągania celów,

  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań,

  • prawo jazdy kat B,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • pracę w notowanej na giełdzie spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • pakiet socjalny,

  • zniżki pracownicze,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Auto Partner S.A.

Spółka Auto Partner S.A. jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Istniejąc na rynku od 1993 roku, firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Dzisiaj Auto Partner to ogromne centrum logistyczno-dystrybucyjne z centralą w Bieruniu, posiadające ponad 90 filii na terenie całego kraju, a także liczne przedstawicielstwa za granicą, m.in. w Czechach, Niemczech, Austrii, na Słowacji, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

„Firma to ludzie” – takie motto przyświeca nam na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie pracownik jest najcenniejszym zasobem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników, a nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych doradców klienta, wyszkolonych przedstawicieli i dyrektorów, a także specjalistów z różnych dziedzin.

Przewiń do profilu firmy