Przedstawiciel Handlowy

  • Racibórz, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

27038

Teren pracy: Opole, Nysa, Kędzierzyn Koźle, Racibórz

Umowa o pracę na zastępstwo

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami na powierzonym terenie
  • zapewnienie poziomu obsługi klientów wg standardów Mondelez Polska
  • realizacja celów zarówno jakościowych jak i ilościowych
  • analiza działań konkurencji oraz raportowanie do Obszarowego Kierownika Sprzedaży
  • kreatywne prowadzenie działań promocyjnych z klientami
  • raportowanie wyników w mobilnym systemie raportowania
  • udział w spotkaniach i konferencjach sprzedaży
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • posiadają czynne prawo jazdy kategorii B
  • są zdeterminowani w dążeniu do celu, niezależnie od pojawiających się przeciwności
  • posiadają zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • potrafią pracować w zespole
  • posiadają wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętnie wyznaczają priorytety
  • posiadają umiejętność zaangażowania innych w realizację zaproponowanych rozwiązań
  • są proaktywni, podejmują inicjatywę oraz potrafią proponować innowacyjne i konstruktywne rozwiązania
  • chcą rozwijać się i poszerzać swoje kompetencje
  • charakteryzują się dużą samodyscypliną i odpowiedzialnością
  • mile widziane wykształcenie wyższe oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane posiadanie doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego FMCG

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Mondelez Polska
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • ciekawe wyzwania i cele do realizacji
  • pakiet szkoleń w zakresie technik sprzedaży (stacjonarnych i w terenie)
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, możlliwosć dołaczenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po roku współpracy), w którym składka podstawowa jest finansowana przez Pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników)

Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić jeden duży krok naprzód i być częścią przyszłości naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko na jedno kliknięcie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
opisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się