Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o.

Chorzowska 3

Radom

Jedna z największych firm dystrybucyjnych w Polsce centralnej, o ugruntowanej i stabilnej pozycji, działająca na rynku od ponad 30 lat, w  związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do współpracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Budowa długotrwałej relacji z klientami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy
  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi w branży FMCG
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • Skuteczna komunikacja, umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze od 3 500 zł brutto
  • Motywujący system premiowy: wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczną uzależnioną od realizacji celów
  • Narzędzia pracy (samochód i telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy