Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

UTIL-PASZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów na terenie województw: łódzkie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • rozbudowa istniejącej już sieci sprzedaży
  • realizacja planów sprzedażowych
  • ścisła współpraca z dziełem sprzedaży, koordynacja dostaw

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • mile widziane wykształcenie rolnicze lub znajomość rynku paszowego, rolniczego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon
  • wynagrodzenie: stała podstawa i premia zależna od wyników sprzedaży
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

UTIL-PASZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma UTIL-PASZ z siedzibą w Szczukowicach zajmuje się produkcją mieszanek paszowych dla drobiu, trzody chlewnej, bydła i królików.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Przedstawiciel Handlowy, Radom