Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Suntrans Sp. z o. o. Spółka komandytowaO firmie

5 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma SUNTRANS zajmuje się doradztwem, montażem, serwisowaniem oraz monitorowaniem instalacji fotowoltaicznych.

Zapewniamy pełną pomoc w budowie domowej i komercyjnej elektrowni fotowoltaicznej,
a wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej jak: moduły, inwertery czy konstrukcje fotowoltaiczne spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania energii.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz instytucji,
  • Dobór odpowiednich rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków sprzedaży,

Wymagania:

  • Komunikatywność,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość branży OZE (fotowoltaika) – mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • Własna działalność gospodarcza - mile widziana,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 5 000 zł,
  • Szkolenie techniczne,
  • Narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie,
  • Wsparcie techniczne

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne