Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Radom

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
    • Mile widziane doświadczenie w branży B2B
    • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
    • Doświadczenie przy tworzeniu ofert/kalkulacji dla klientów
    • Umiejętność prowadzenia wielomiesięcznych projektów
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej
    • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
    • Dyspozycyjność
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat. B

    ZADANIA:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami z powierzonej bazy
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych wózków widłowych
    • Koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu na wszystkich etapach
    • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i system prowizyjno – premiowy)
    • Umowę o pracę
    • Profesjonalny cykl szkoleń
    • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
    • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
    • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń
    • Ścieżkę rozwoju zawodowego
    • Pracę w międzynarodowej organizacji w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych, teraz i w przyszłości na adres:
    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów, lub za pomocą przycisku:

    Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

    Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.