Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Selena SA

  • Radomsko

    Radomsko, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i jej rozwój na podległym terenie

  • realizację założonych celów sprzedażowych

  • stałe powiększanie portfolio klientów

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej jako dodatkowy atut

  • silna motywacja i nastawienie na wynik

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę pełną ciekawych wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole w światowej, renomowanej firmie

  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań

  • samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,

  • stabilność zatrudnienia, motywacyjny system wynagradzania, pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy