Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy Region Zachód

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel Handlowy
    Region Zachód

    Działamy na polskim rynku od 1998 roku specjalizując się w sprzedaży karniszy i rolet. Dynamiczny rozwój pozwolił na zoptymalizowanie oferty, która należy do jednej z największych w kraju. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną w firmowych punktach sprzedaży na terenie Polski.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów i usług firmy,
    • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi,
    • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych,
    • Doradztwo techniczne,
    • Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań,
    • Realizację założonego planu sprzedaży,
    • Poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań i produktów na rynku,
    • Wprowadzanie nowych produktów,
    • Przestrzeganie standardów firmy Dekorama.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku- praca w tej samej branży będzie dodatkowym atutem,
    • Doświadczenie na stanowisko przedstawiciela we współpracy z sieciami handlowymi będzie działało na korzyść kandydata,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Zdolności negocjacyjne,
    • Dobra znajomości pakietu Microsoft Office,
    • Mile widziane wykształcenie wyższe (minimum średnie),
    • Dyspozycyjność, w tym gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowy relacji z klientem,
    • Zaangażowanie i otwartość na zmiany,
    • Odpowiedzialność i rzetelność,
    • Samodzielność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie,
    • Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy w przypadku pracy w terenie, komputer, telefon),
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dekorama Lucyna Żak z siedzibą w Jankowo 21, Pakość zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dekorama Lucyna Żak z siedzibą w Jankowo 21, Pakość. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom