Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy – region zachodniopomorski

GP People Sp. z o.o.O firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Po drodze nam z osobami, dla których szklanka jest do połowy pełna i mają apetyt napełnić ja po brzegi. Szukamy osób, które wiedzą jak ważne jest budowanie relacji z klientem. Jeśli praca z ludźmi w ramach sprzedaży jest tym czym chcesz się zajmować zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy – region zachodniopomorskiNumer ref.: Miejsce pracy: Szczecin, Koszalin, Świnoujście

Nasz klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej marce w produkcji wyrobów mącznych
  • zatrudnienie w ramach pełnego etatu w systemie zadaniowym
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy w postaci telefonu, auta służbowego, do wykorzystania również w ramach potrzeb prywatnych
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz jasno określony system premiowy, uzależniony od miesięcznej efektywności
  • szkolenia produktowe i kompetencyjne
  • benefity w postaci karty benefit oraz ubezpieczenia grupowego
  • określony zakres samodzielności

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • rozwój biznesu poprzez aktywne działania sprzedażowe
  • weryfikacja potencjału w regionie oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • dbałość o relacje z klientami oraz dystrybutorami, przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
  • promowanie i wdrażanie do sprzedaży nowych produktów
  • dbałość o ekspozycje produktów oraz realizacja harmonogramów promocji
  • obsługa reklamacji na zgłaszane towary
  • monitorowanie działań konkurencji
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych

Aplikuj, jeżeli:

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów w sieci klientów detalicznych i dystrybucji w branży FMCG
  • znasz otoczenie rynkowe w województwie zachodniopomorskim, mile widziana produkcja makaronów
  • posiadasz wykształcenie min. średnie
  • praca z klientem, negocjacje to Twój żywioł
  • jesteś aktywnym kierowcą kat. B
  • jesteś otwarty, komunikatywny i skuteczny w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu softline
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy