Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - Regionalny Kierownik Sprzedaży

Franke Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych realacji z Klientami firmy (w dedykowanym regionie)

  • Poszerzanie sieci kontaktów biznesowych

  • Aktywne wsparcie oraz doradztwo produktowe dla Klientów rynku tradycyjnego

  • Obserwowanie trendów rynkowych, działań konkurencji i wyciąganie wniosków, które pozwolą Ci rozwinąć swój region

  • Realizowanie celów poprzez samodzielne ustalanie planu działania

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji biznesowych

  • Dbałość o estetykę ekspozycji naszych produktów u Klientów

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w rozmowach z Klientami

  • Znasz branżę mebli kuchennych i/lub AGD

  • Praca z CRM to Twoja codzienność

  • Jesteś dyspozycyjny/a do częstych wyjazdów służbowych

  • Z łatwością nawiązujesz nowe relacje, a różnorodność osobowości to dla Ciebie ciekawe wyzwanie

  • Lubisz swobodę i samodzielność w działaniu

  • Potrafisz dobrze organizować swoją pracę

  • Jesteś odpowiedzialny/a i konsekwentnie dążysz do celu

To oferujemy

  • Szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne

  • Autonomię i swobodę w działaniu, byś mógł jak najskuteczniej dążyć do wyznaczonych celów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Samochód służbowy, telefon i laptop

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę

Franke jest marką, która zatrudnia ponad 9 tys. wspaniałych pracowników na całym świecie. Tworzymy globalny zespół z sercem, niezmiennie bijącym od ponad 100 lat, w Szwajcarii. Naszą misją jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań kuchennych: od zlewozmywaków i baterii, poprzez okapy i płyty grzewcze, urządzenia do zabudowy oraz systemy do sortowania odpadów, które sprawiają, że proste kuchenne czynności stają się niecodzienne.

Przewiń do profilu firmy