Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - Regionalny konsultant medyczny ds. sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

    Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w branży.
    Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą na terenie całego kraju sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej.
    Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem:
    www.zarys.com.pl

    w związku z rozwojem Działu Handlowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Przedstawiciel handlowy
    - Regionalny konsultant medyczny ds. sprzedaży
    Region: mazowiecki, podlaski, dolnośląski

    Zakres obowiązków służbowych:

    • aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie
    • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu ofert przetargowych
    • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji wśród personelu medycznego
    • ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji

    Wymagania:

    • znajomość sprzętu medycznego jednorazowego użytku – warunek konieczny
    • preferowane doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego w firmie zajmującej się zaopatrzeniem w szpitalny sprzęt medyczny lub doświadczenie zawodowe na bloku operacyjnym, oddziale intensywnej opieki medycznej, ratownictwie medycznym
    • doświadczenie handlowe, potwierdzone sukcesami zawodowymi
    • mile widziana podstawowa znajomość Prawa Zamówień Publicznych
    • nastawienia na wyniki oraz motywacja do intensywnej pracy
    • samodzielność i kreatywność
    • dyspozycyjność i odpowiedzialność
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki finansowe,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego
    • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoją aplikację klikając w przycisk:

    bottom