Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - regionalny konsultant medyczny

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie

  • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu ofert przetargowych

  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji wśród personelu medycznego

  • ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe oraz potwierdzone sukcesy sprzedażowe – kandydaci z innych branż również mile widziani

  • znajomość podstawowy Prawa Zamówień Publicznych

  • nastawienie na wyniki oraz motywacja do intensywnej pracy

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wiedza o sprzęcie medycznym jednorazowego użytku – mile widziana

  • doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego w firmie zajmującej się zaopatrzeniem w szpitalny sprzęt medyczny jednorazowy lub ratownictwie medycznym – mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • korzystne warunki finansowe

  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe

  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED

  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje

  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem: www.zarys.pl

(zanim aplikujesz koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i poznaj nas bliżej)

Przewiń do profilu firmy