Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy (rynek chemii budowlanej)

Megaron S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która ma min. 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz potrafi:

• Budować długofalowe relacje z Klientami- wzbudzać zaufanie, działać systematycznie, dotrzymywać ustalonych obietnic;

• Rozwijać biznes - zarządzać informacjami, w taki sposób, aby poszukiwać danych i wyciągać z nich wnioski, które mają wpływ na rozwój podległego rynku;

• Zaplanować własne działania sprzedażowe w dłuższej perspektywie- zapewnić stabilność i rozwój rynku na podległym terenie;

• Działać na rzecz współpracy w całej firmie - realizować cele zespołowe uwzględniając perspektywę innych działów w firmie;

• Osiągać założone cele- samodzielnie proponować rozwiązania zwiększające efektywność.

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia- w naszej firmie pracuje wiele osób z 20-letnim stażem, cenimy wiedzę osób, które znają nas „od podszewki” dlatego staramy się, aby pracowali z nami tak długo jak tylko jest to możliwe;

  • Podpisujemy umowę o pracę -na czas nieokreślony;

  • Realny wpływ na rozwój firmy- cenimy innowacyjność i kreatywność, dlatego nowe pomysły są dla nas impulsem do zmian;

  • Prawo do błędu- wyznajemy zasadę, że „nie myli się tylko ten, kto nie pracuje”, dlatego ważna jest dla nas umiejętność przyznawania się do pomyłek, bo dzięki refleksji nad nimi możemy coś ulepszać;

  • Pakiet socjalny dla każdego pracownika- paczki dla dzieci, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki dla zatrudnionych osób;

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia samochód służbowy, telefon.