Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - rynek czeski

SILENCIUM

umowa o pracę
6 50010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w terenie Czech (wyjazdy)

  • praca zdalna w domu (korespondencja + przyjmowanie zamówień)

  • przyjmowanie zamówień

  • efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży

  • współpraca z klientami firmy,

  • pozyskiwanie nowych punktów i budowanie z nimi trwałych relacji

  • bieżące raportowanie

  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CZESKIEGO

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy min 2 lata

  • preferowane doświadczenie w branży mody

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność negocjacji

  • umiejętność obsługi komputera

  • samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • gotowość do wyjazdów kilkudniowych z noclegiem

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie

  • możliwość osiągnięcia wysokich zarobków (stała pensja + premie, prowizje)

  • szkolenia produktowe i handlowe

  • niezbędne narzędzia do pracy, telefon komórkowy, tablet, samochód służbowy,

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

yvon.pl

Firma z branży mody (biżuteria modowa) działająca na rynku od 2005 roku i mająca swoją ugruntowaną pozycję