Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - rynek motoryzacyjny

Poleasingowe.plO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja zadań na wyznaczonym obszarze
  • Powiększenie i administrowanie bazą klientów
  • Raportowanie wykonanych działań
  • Praca nad wizerunkiem firmy
  • Udział w realizacji działań promocyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość i zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym
  • Doświadczenie w handlu i tryb zadaniowy
  • Otwarty umysł i kreatywność w budowaniu nowych projektów
  • Budowanie i poszerzanie portfela klientów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym środowisku i wśród inspirujących ludzi
  • Umowę o pracę
  • Płacę podstawową plus prowizję
  • Zestaw narzędzi do pracy – samochód służbowy, laptop, telefon, przejrzysty system CRM

O nas

Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. od lat należy do ścisłej czołówki branży remarketingu sprzętu m.in. poleasingowego, powindykacyjnego a także poflotowego. Specjalizuje się w sprzedaży samochodów, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, sprzętu rolniczego i budowlanego oraz pozostałego sprzętu. Jesteśmy właścicielem marki poleasingowe.pl – największego portalu aukcyjnego w Polsce z przedmiotami poleasingowymi.

Rozwijamy się dynamicznie przede wszystkim dzięki ludziom tworzącym tę firmę. Nasz zespół to pracownicy z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami – razem osiągamy założone cele!

Przedstawiciel Handlowy - rynek motoryzacyjny, dolnośląskie