Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Rynek Nowoczesny

AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Aksam jest jednym z największych producentów paluszków oraz słonych przekąsek w Polsce. Nasza marka „Beskidzkie”, jest wybierana przez miliony konsumentów w całym kraju oraz za granicą. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się partnerami handlowymi oraz zatrudniamy wyłącznie kandydatów o najlepszych kompetencjach, nastawionych na rozwój firmy oraz personalny, którzy następnie mają unikalną możliwość kreowania dalszego rozwoju naszej marki oraz firmy.
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – RYNEK NOWOCZESNYNumer ref.: Miejsce pracy: województwo mazowieckie, podlaskie, lubelskie

Zakres obowiązków:

  • budowanie oraz rozwijanie współpracy z określonymi partnerami handlowymi w rynku nowoczesnym,
  • realizowanie celów i zadań w zakresie dystrybucji i ekspozycji produktów zgodnie ze standardami firmy,
  • organizowanie aktywności lokalnych,
  • egzekucja i maksymalizacja aktywności centralnych,
  • analizowanie wyników sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,
  • monitorowanie działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży produktów z branży FMCG
  • umiejętności skutecznej sprzedaży
  • zaangażowania i determinacji w dążeniu do osiągnięcia założonych celów
  • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do codziennych podróży służbowych
  • samodzielności, umiejętności planowania swojej pracy,
  • zdolności budowania długofalowych relacji z klientami,
  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole,
  • możliwość rozwoju kompetencji z zakresu sprzedaży,
  • system szkoleń,
  • pracę z produktem powszechnie znanym ze swojej jakości,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy