Przedstawiciel Handlowy (rynek public)

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

8 30012 000 brutto / mies.
  • Nakło nad Notecią

    Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest jeden z największych operatorów kompleksowych systemów sprzedaży biletów do samorządów i ośrodków kultury. Tworzą, dostarczają, instalują i obsługują systemy. Spółka funkcjonuje od 25 lat i wciąż prężnie się rozwija.

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Jeżeli masz doświadczenie w pozyskiwaniu klienta z instytucji kultury lub jednostek samorządu, potrafisz badać potrzeby klienta i dobrze czujesz się w pracy w terenie to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów (jednostek publicznych, ośrodków kulturowych)

  • Obsługa narzędzia BiznesPolska - do monitorowania przetargów

  • Aktywne wychodzenie do potencjalnych klientów (prospecting) - przede wszystkim telefon, ale też jako wsparcie mail i searching na LinkedIn

  • Budowanie siatki ambasadorów

  • Uczestnictwo w eventach branżowych

  • Analiza wstępna klienta i jego potrzeb

  • Prowadzenie spotkań i prezentacji zdalnych oraz F2F, wizyty u klientów oraz utrzymywanie kontaktu z osobami decyzyjnymi (dyrektor, burmistrz, prezydent miasta)

  • Sprzedaż oprogramowania i systemów sprzedaży biletów

  • Równoległa praca nad 20-30 nowymi szansami sprzedaży

  • Analiza i obsługa zapytań ofertowych i przetargów spływających

  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji przetargowych (wraz z kalkulacją)

  • Negocjacje i analiza zapisów umowy

  • Obsługa obecnych klientów

  • Praca bieżąca w CRM (LiveSpace)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych do jednostek publicznych na poziomie samorządów - warunek konieczny

  • Umiejętność budowania relacji

  • Znajomość zasad prospectingu do sektora publicznego

  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych

  • Doświadczenie w długich procesach sprzedaży (od 6 miesięcy do kilku lat)

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość zasad dofinansowania projektów

  • Znajomość zasad i procedur zamówień publicznych i podpisywania kontraktów poza przetargami

Pracodawca oferuje

  • Pracę łączoną – spotkania z klientami w terenie oraz praca stacjonarna w biurze w Bydgoszczy

  • Pełne wdrożenie do pracy w siedzibie firmy w Warszawie – kilka dni w tygodniu, po okresie wdrożenia, spotkania w siedzibie firmy raz w tygodniu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 8300 zł brutto + premie w wysokości około 2500 – 4000 zł brutto

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – laptop, telefon i samochód służbowy z kartą paliwową, przeznaczony również do celów prywatnych

  • Prywatną opieka medyczna

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostek publicznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.