Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy– Rynek Tradycyjny

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami detalicznymi oraz lokalnymi sieciami handlowymi na terenie województwa małopolskiego i części podkarpackiego,

  • dystrybucja produktów w podległym rynku,

  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych,

  • realizacja założonych planów sprzedaży,

  • organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy,

  • dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w regionie,

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub chemicznej,

  • samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów,

  • znajomość rynku detalicznego oraz doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów,

  • wysoka kultura osobista,

  • wykształcenie min. średnie,

  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników

  • realne i jasno określone cele

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, szkolenia)

  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dax Cosmetics, jest firmą z tradycjami na polskim rynku, ma już 35 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków.

Od czerwca 2014 roku Dax Cosmetics należy do grupy Rohto Pharmaceuticals Group – japońskiej firmy kosmetyczno-farmaceutycznej z siedzibą w Osace w Japonii. Jej prezesem i dyrektorem generalnym jest Kunio Yamada. Firma powstała w 1899 roku. Jest koncernem o zasięgu globalnym i działa łącznie na 120 rynkach świata.

W portfolio Dax Cosmetics znajduje się obecnie blisko 80 linii kosmetycznych w ramach siedmiu marek: YOSKINE, PERFECTA, CASHMERE, DAX SUN, DAX MEN i CELIA oraz HADA LABO Tokio– wiodącej marki koncernu Rohto. Produkty Dax dostępne są w ponad 30 krajach świata, między innymi w: USA, Chile, Jordanii, Arabii Saudyjskiej, Rosji, Chorwacji, Turcji czy Hongkongu.

Naszą misją jest tworzenie i doskonalenie kosmetyków na bazie nowoczesnych technologii i innowacyjnych surowców. Dbając o satysfakcję klientów staramy się poznawać i spełniać ich potrzeby oraz kreować dla nich produkty najwyższej jakości.

Najważniejszymi wartościami naszej firmy są: Zaangażowanie, Szacunek i Zaufanie, Transparentność, Innowacyjność i Jakość.

Przewiń do profilu firmy