Przedstawiciel Handlowy - Rynek Tradycyjny

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    pomorskie, warmińsko - mazurskie

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami detalicznymi oraz lokalnymi sieciami handlowymi w swoim regionie

  • Dystrybucja produktów w podległym rynku

  • Pozyskiwanie nowych klientów detalicznych

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

  • Organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy,

  • Dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w regionie

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub chemicznej – warunek konieczny

  • Samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów

  • Znajomość rynku detalicznego oraz doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów,

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne