Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny

FERRO S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych w powierzonym regionie;
  • prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych;
  • budowanie relacji z obecnymi i pozyskiwanymi klientami na rynku tradycyjnym;
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientami a innymi działami biorącymi udział w procesie sprzedaży;
  • przygotowywanie analiz rynku, konkurencji, ocena efektywności działań promocyjno-reklamowych;
  • organizowanie ekspozycji w nowych punktach handlowych oraz dbałość o już istniejące ekspozytory (uzupełnianie, aktualizacja, konserwacja);
  • aktualizacja baz danych klientów;
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy;

Nasze wymagania

  • min. 2 - letnie doświadczenie handlowe związane z obsługą Klientów na rynku tradycyjnym;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • umiejętność budowania relacji;
  • samodyscyplina, asertywność, kreatywność i zaangażowanie w realizację założonych celów;
  • umiejętności interpersonalne;
  • prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje;
  • rabat na nasze produkty;
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku;
  • dodatek urlopowy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę MultiSport;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy urlop

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W efekcie dalszego dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka TERMET S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

Rozpoczęcie rekrutacji na powyższe stanowisko jest związane z rozszerzaniem działalności i oferty Grupy oraz uruchomieniem nowych segmentów sprzedaży.

Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny, zachodniopomorskie