Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy (rynek tradycyjny)

Cersanit S.A.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych w kanale tradycyjnym na wyznaczonym terenie.
  • Zarządzanie siecią produktów sprzedaży detalicznej.
  • Realizacja planów sprzedażowych i marżowych.
  • Zarządzanie ekspozycją produktów w salonach Klientów.
  • Monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży.
  • Wdrażanie w punkach sprzedaży programów promocyjno-marketingowych.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego.
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe u lidera w branży.
  • Jesteś gotowy/a do pracy na terenie woj. zachodniopomorskiego i lubuskiego.
  • Lubisz pracę w terenie i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znasz pakiet MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Techniki sprzedaży i negocjacji z powodzeniem wykorzystujesz w kontaktach z klientami.
  • Wyróżnia Cię sumienność i zaangażowanie w realizacji wyznaczonych zadań.
  • Znajomość branży budowlanej/wyposażenia łazienek – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym.
  • Jasny, oparty o cele system premiowy.
  • Samochód służbowy i inne konieczne narzędzia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji.
  • Wsparcie opiekuna przez cały okres wdrożenia.
  • Kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Świadczenia w ramach ZFŚS.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • jeden krótszy dzień pracy

Przedstawiciel handlowy (rynek tradycyjny), Zielona Góra