Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy RYOBI – narzędzia ogrodowe

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TTI jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży elektronarzędzi, sprzętu ogrodniczego, urządzeń do czyszczenia podłóg i wykładzin, a także innych urządzeń remontowo-budowlanych dla klientów indywidualnych, profesjonalnych i przemysłowych. Fundamentem naszej kultury biznesowej jest nieustanna koncentracja na solidnych markach, innowacyjnych produktach, doskonałości operacyjnej oraz wyjątkowych ludziach.

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego RYOBI , będzie odpowiedzialna za sprawne zarządzanie i rozwój obsługiwanego regionu sprzedaży:

Region północy wschód – województwa : warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie

Region północny zachód – województwa : pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko- pomorskie, wielkopolskie

Region południowy wschód – województwa : małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie,

Region południowy zachód – województwa : dolnośląskie, opolskie, śląskie, lubuskie

Główne obowiązki:

  • Obsługa rynku tradycyjnego oraz centrów ogrodniczych,
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży dla marki RYOBI na rynku lokalnym zgodnie z założeniami sprzedaży,
  • Dystrybucja sprzętu ogrodowego,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • Ciągłe monitorowanie, analiza i szacowanie potencjału biznesowego i zobowiązań płatniczych klientów,
  • Wdrażanie i monitorowanie promocji handlowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Wprowadzanie nowości produktowych do sprzedaży,
  • Współpraca z działem marketingu,
  • Szkolenia produktowe oraz profesjonalne doradztwo dla Partnerów Handlowych,
  • Promocja produktów podczas dni otwartych oraz imprez targowych,
  • Wizyty w punktach sprzedaży (dbałość o pozytywny wizerunek marki RYOBI),
  • Raporty z wizyt i sprzedaży.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w branży urządzeń ogrodowych będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w Zespole,
  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej,
  • Doskonała umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe, profil techniczny,
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych w ramach obsługiwanego regionu,
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód, narzędzia demonstracyjne),
  • Różnorodne i ciekawe zadania w inspirującym, międzynarodowym środowisku technicznym,
  • Regularne szkolenia produktowe,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej Luxmed,
  • Kafeteria (w tym karta Multisport),
  • Świadczenie urlopowe,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Lekcje języka angielskiego dofinansowane przez pracodawcę,
  • Działania związane z budowaniem więzi zespołowych.

Ogłoszenie archiwalne