Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Przedstawiciel Handlowy

AmluxO firmie

Amlux

aleja Tadeusza Rejtana 67

Rzeszów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami  na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • koordynowanie wdrażania realizacji zamówienia,
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych, tworzenie ofert oraz przygotowywanie umów,
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami,
  • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
  • umiejętność wieloprzekrojowego analizowania raportów i wyciągania wniosków,
  • umiejętność planowania oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • nastawienie na osiąganie wyników,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do intensywnej pracy w terenie.
  • własne auto (zwrot kosztów za paliwo)

Oferujemy:

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop oraz telefon komórkowy),
  • motywujący system prowizji i gwarantowaną podstawę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne