Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

BEMA-Res Marek Bednarz

umowa o pracę
3 15014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Krakowska 12A, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krakowska 12A

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży detalicznej i dbałość o klienta,

  • Realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych,

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,

  • Przygotowywanie ofert i doradztwo techniczne,

  • Współpraca z architektami i projektantami.

Nasze wymagania

  • Entuzjazm i zaangażowanie,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży budowlanej,

  • Mile widziana znajomość programów do wycen stolarki,

  • Umiejętność praktycznego wykorzystywania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta,

  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność obsługi programów WORD i EXCEL.

To oferujemy

  • Wsparcie w realizowaniu celów zawodowych i prywatnych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników,

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Pakiet szkoleń produktowych i handlowych,

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jeżeli poszukujesz pracy w której chcesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty oraz jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania to zapraszamy Cię na spotkanie z ludźmi dla których praca to pasja.

Przewiń do profilu firmy