Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

AutojetO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż drukarek przemysłowych typu InkJet oraz materiałów eksploatacyjnych

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • aktywne pozyskiwanie nowych nabywców,

  • prowadzenie dokumentacji handlowej.

Nasze wymagania

  • min. 2 - letnie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku ( w szczególności w sprzedaży drukarek przemysłowych )

  • łatwość nawiązywania kontaktów, organizacja pracy własnej,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • nastawienie na realizację celów, determinacja w działaniu,

  • gotowość do wyjazdów ( praca na terenie całej Polski )

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie

  • samodzielne stanowisko w rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji,

  • wysokie wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód).

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • karta Multisport

Autojet

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu na ul Tatrzańskiej 20.

Przewiń do profilu firmy