Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

P.H.U. MERVEY Łukasz Bącik

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami Programu Profit - w tym bezpośredni kontakt z punktami sprzedaży Partnerów

  • Przygotowywanie prezentacji i ofert

  • Odpowiedzialność i realizacja planów sprzedażowych, monitorowanie oraz osiąganie kluczowych założeń

  • Bezpośredni udział w procesie sprzedaży, prowadzony zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie

  • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu

  • Inicjatywa i kreatywność

  • Zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy pod presją

  • Silna orientacja na realizację celów

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w terenie, oraz praktyka w aktywnym pozyskiwaniu klienta

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny

  • Możliwość awansu

  • Pracę w młodym zespole

  • Telefon, samochód służbowy oraz inne narzędzia umożliwiające wykonywanie obowiązków

  • Kartę Multisport

Lider na rynku programów lojalnościowych Firma Mervey, administrator programu "Profit" poszukuje młodej i energicznej osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego

Przewiń do profilu firmy