Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

4EST sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskanie nowych klientów oraz budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

  • Obsługa aktualnych klientów na rynku Polskim oraz zagranicznym.

  • Prowadzenie negocjacji oraz nawiązanie współpracy z klientami.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Budowanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Łatwe nawiązywanie kontaktów,

  • Ukierunkowanie na sukces,

  • Obsługa komputera, pakiet MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B.,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy;

  • Mieszany tryb pracy (zdalne oraz w biurze);

  • Wsparcie w osiągnięciu i realizacji celów;

  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy;

  • Możliwość podwyższenie swoich kwalifikacji oraz rozwoju osobistego, w tym wybór szkolenia zawodowego oraz jego dofinansowanie;

  • Możliwość wyjazdu służbowego.

O nas

4EST Sp. z o.o. to firma, którą tworzy międzynarodowy zespół. Jesteśmy otwarci na ambitnych ludzi, którzy chcą nadal się rozwijać. Zachęcamy do aplikacji poprzez portal Pracuj.pl