Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

VANILLA - Hurtownia Kosmetyków ProfesjonalnychO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Jesteśmy firmą działającą w branży Kosmetyki Profesjonalnej na terenie  województwa podkarpackiego. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych. W swojej ofercie zgromadziliśmy produkty wielu renomowanych producentów profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, preparatów do manicure, pedicure, artykuły jednorazowe, wyposażenie oraz urządzenia. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz fachową obsługę. Ponadto nasza firma organizuje szereg szkoleń i pokazów.

Opis stanowiska:

  • Promocja i sprzedaż produktów kosmetycznych specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej (gabinety)
  • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów
  • Raportowanie wyników swojej działalności
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu kosmetycznego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Łatwość przyswajania wiedzy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy handlowca

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny
  • Narzędzia pracy ( samochód służbowy, telefon )
  • Regularne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy