Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (Sales Representative TT)

ISCM Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma ISCM SP z o.o poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko pracy:

Przedstawiciel Handlowy
(Sales Representative TT)
do sprzedaży produktów firmy Henkel

Miejsce pracy:

Region 1: woj. Dolnośląskie - obsługiwany teren - Kłodzko, Nysa, Dzierżoniów, Świdnica

Region 2: woj. Dolnośląskie - obsługiwany teren - Lubin, Legnica, Bolesławiec, Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
  • zarządzenie produktami/markami w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy
  • rozwijanie relacji handlowych i współpraca z klientami i partnerami handlowymi
  • egzekucja ustaleń centralnych, inicjatyw działań lokalnych
  • dbałość o ekspozycję towarów na półkach zgodnie ze standardami firmy
  • codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, obsłudze klienta)
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność, komunikatywność
  • wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę na rzecz lidera rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy i wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uwaga: Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy