Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Sales Representative TT

SG Marketing Sp. z o.o.O firmie

  • Jarosław, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy osób do sprzedaży produktów firmy Henkel na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
(Sales Representative TT)
Lokalizacja: Rzeszów, Jarosław , Przemyśl
Region obsługi: Przemyśl, Jarosław, Łańcut

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie produktami/markami w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy
  • rozwijanie relacji handlowych i współpraca z klientami i partnerami handlowymi
  • egzekucja ustaleń centralnych, inicjatywy działań lokalnych
  • dbałość o ekspozycję towarów na półkach zgodnie ze standardami firmy
  • codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny

Oczekiwania:

  • wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, obsłudze klienta)
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność, komunikatywność
  • wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę z renomowanymi produktami/markami rozpoznawalnymi na całym świecie
  • samochód służbowy i wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • stabilne warunki współpracy, pakiet opieki medycznej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uwaga: Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy