Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy (Sales Representative TT)

ISCM Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
  • zarządzenie produktami/markami w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy
  • rozwijanie relacji handlowych i współpraca z klientami i partnerami handlowymi
  • egzekucja ustaleń centralnych, inicjatyw działań lokalnych
  • dbałość o ekspozycję towarów na półkach zgodnie ze standardami firmy
  • codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, obsłudze klienta)
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność, komunikatywność
  • wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę na rzecz lidera rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy i wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna

Miejsce pracy

1.wielkopolskie (preferowane miejsce zamieszkania: Konin i okolice)

2. śląskie (preferowane miejsce zamieszkania: Katowice i okolice)

3. małopolskie (preferowanie miejsce zamieszkania: Nowy Sącz i okolice)

Przedstawiciel Handlowy (Sales Representative TT), śląskie