Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - salesman

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ST TRADING sp. z o.o.

    ST Tradinig Sp. z o.o. będąca częścią koncernu NORM HOLDING

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    ST Trading Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą śrub i elementów stalowych, posiada główną siedzibę w Polsce w w Swadzimiu koło Poznania.

    Obecnie poszukujemy przedstawiciela handlowego (salesmana).

    Opis stanowiska:

    • obsługa i spotkania z klientami w podległym regionie
    • osiąganie celów sprzedażowych
    • przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedażowych
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • analiza konkurencji
    • praca home-office
    • komunikatywny język angielski

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego - min. 3 lata
    • umiejętność samodzielnego organizowania pracy
    • wysoka samomotywacja
    • umiejętności komunikacyjne
    • doświadczenie w sektorze B2B
    • doświadczenie w biznesie śrub, złączy itp.
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • prawo jazdy
    • SAP będzie dodatkowym atutem

    Wymagamy CV wyłącznie w języku angielskim.

    Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”