Administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy (Segment B2B oraz HoReCa)

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot

  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 27 sty 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów w segmencie biznesowym oraz HoReCa

  • nawiązywanie długofalowej relacji i współpracy z klientami

  • realizację planu sprzedaży

  • analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań

  • raportowanie prowadzonych działań w systemie CRM

Nasze wymagania

  • lubisz sprzedawać i budować relacje

  • chcesz być ekspertem we współpracy z klientem biznesowym

  • praca w terenie z klientem to Twoja pasja

  • jesteś ukierunkowany na osiągnięcie wyznaczonego celu

  • jesteś kreatywny i dobrze zorganizowany

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i cyklicznych spotkaniach branżowych

  • program Multikafeteryjny – bilety do kina, teatru, karta sportowa

  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in: opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku

  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje