Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

LIBERTY POLAND S.A.O firmie

  • Siemiatycze

    Siemiatycze, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Regularne odwiedzanie przydzielonych Punktów Sprzedaży;

  • Zapewnienie prawidłowej dystrybucji i ekspozycji produktów;

  • Zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów;

  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami;

  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta?

  • Masz prawo jazdy kat. B?

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;

  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne