Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Sierakowice (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do struktury sprzedaży operatora sieci Plus poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, który stanie się Ambasadorem naszej marki.

       Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę
    • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać
    • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
    • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę
    • Posiadasz doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta
    • Masz prawo jazdy kat. B

    co Oferujemy?

    Umowę o pracę
    Pakiet szkoleń rozwojowych
    Premię uzależnioną od wyników
    Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
    Program motywacyjny
    Kartę Multisport
    Konkursy z nagrodami

    Twoje zadania

    Regularne odwiedzanie przydzielonych Punktów Sprzedaży
    Zapewnienie prawidłowej dystrybucji i ekspozycji produktów
    Raportowanie bieżących wyników pracy
    Zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów
    Dbanie o wizerunek firmy
    i budowanie długotrwałych relacji z klientami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Liberty Poland S.A. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Katowickiej 47, 41-500 (Liberty). Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.  Więcej →

    Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.