Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy (skup i sprzedaż złomu)

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

dla naszego klienta- firmy oferującej skup i sprzedaż złomu z asortymentu metali kolorowych oraz złomu stalowego

Twój zakres obowiązków

  • Pośrednictwo handlowe

  • Uczestnictwo w zakupie materiałów (surowców do produkcji) i sprzedaży

  • Pozyskiwanie Partnerów Handlowych na rynku polskim I niemieckim

  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • Studia techniczne ( mile widziane pokrewne z branżą metalurgiczną)

  • J. niemiecki— poziom B2/C1 ( umożliwiający swobodną komunikację w tym języku z klientami)- warunek konieczny

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego

  • Techniczne myślenie/ szybka umiejętność nauki branży recyklingu metali/ branży złomowej/ stalowej

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów z przedsiębiorstwami/ firmami z branży metalowego przetwórstwa

  • Umiejętności negocjacyjne, dobra organizacji pracy własnej, orientacja na cel

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy oraz w delegacjach (wyjazdy do Niemiec na około 2-3 dni raz na 3-4 tygodnie)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności, doświadczenia, kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe)

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferta pracy stałej.

Przewiń do profilu firmy