Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

DELHANO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlową założoną w 2001 roku. Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji produktów wyposażenia domu i ogrodu. W ostatnich latach otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród najbardziej jesteśmy dumni z tytułów "Gazela Biznesu" przyznanych przez Puls Biznesu w 2017 i 2018 roku.

Jeśli szukasz firmy, która umożliwi Ci rozwój zawodowy – zapraszamy:)

Opis stanowiska:

  • budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami na podległym terenie,
  • obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych,
  • doradztwo w obrębie sprzedawanego asortymentu,
  • realizacja i aktywny udział w tworzeniu polityki handlowej firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, dobra organizacja i kreatywność w codziennej pracy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, nastawienie na sukces,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • umowę o pracę, bądź formę współpracy opartą na działalności gosp. – Ty decydujesz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • motywujący system premiowy,
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia,
  • szkolenia podnoszące umiejętności,
  • pracę w młodym dobrze zorganizowanym zespole,
  • profesjonalny dział marketingu wspierający w działaniach,
  • przyjazną atmosferą, codzienne wsparcie ułatwiające realizowanie zadań.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne