Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

REXXER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma REXXER, producent i dystrybutor narzędzi niezbędnych podczas drobnych prac domowych, realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych, w warsztatach samochodowych oraz innych sektorach przemysłu.

Nasza istnieje od 2010 roku. Na bazie 10-letniego doświadczenia zdobytego na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy samodzielnej i dynamicznej osoby na stanowisko:

( Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie i Dolnośląskie )

Głównie zadania:

  • Budowanie długotrwałych relacji z partnerami handlowymi;
  • Obsługa klienta i wsparcie procesu sprzedaży (opracowywanie ofert, wykonanie wycen, zamówienia towarów, logistyka);
  • Monitoring rynku i działań konkurencyjnych;
  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla obsługiwanych klientów;
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych;
  • Rozwój rynku - pozyskiwanie klientów biznesowych, rozwój współpracy z obecnymi klientami;
  • Sporządzanie i negocjowanie ofert;
  • Pozyskiwanie i obsługa projektów technicznych i inwestycyjnych.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w realizacji celów sprzedażowych;
  • Wykształcenie średnie;
  • Znajomość branży narzędziowej - mile widziana;
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana;
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacyjnych;
  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem;
  • Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rexxer Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa  z siedzibą w Parzniewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rexxer Sp. z o.o. I Wspólnicy Sp. kom. z siedzibą w Parzniewie przy ul. Św. Tomasza 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy