Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Przedstawiciel Handlowy

OLMAR Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma działająca na rynku wyrobów higienicznych od 1998 roku. Prowadzimy działalność handlowo-produkcyjną na terenie miasta Zawiercie. Więcej informacji na www.nanopaper.pl

Miejsce pracy: Śląsk, Małopolska

Obecnie firma nie posiada przedstawicieli handlowych. Całość sprzedaży firmy opiera się na kontraktach z dużymi podmiotami zagranicznymi. Jedynie 7% sprzedaży firmy trafia na rynek krajowy. Kandydat będzie odpowiedzialny za budowanie marek własnych nanoPaper™ oraz Tissuecarta

Profil Kandydata:

  • wykształcenie min średnie
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego – min 2 lata
  • gotowość do pracy w terenie – WARUNEK KONIECZNY
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • WYSOKIE umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy – kat B

Zakres Obowiązków:

  • obsługa stałych klientów oraz poszerzanie rynku poprzez Szukanie Nowych Klientów
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z Klientami i współpracy z przełożonym
  • dbałość o wysoką jakość Obsługi Klienta i dobry wizerunek Firmy
  • promowanie produktów i uczestnictwo w różnych targach itp.

Mile widziane:

  • znajomość Branży Papierniczej – doświadczenie Sprzedaży Hurtowej – Detalicznej
  • rekomendacje od byłych pracodawców, ukończone kursy
  • dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows,

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia, tj. służbowy samochód, telefon, komputer,
  • Możliwość realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych

Ogłoszenie archiwalne