Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Grupa Zachodnia sp. z o.o. sp.k. O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Zachodnia istnieje niemal od 30 lat. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem firm o światowej renomie: Yankee Candle, WoodWick, Millefiori Milano oraz Esteban Paris Parfums - producentów artykułów zapachowych do wnętrz w sektorze premium (świece zapachowe, pałeczki zapachowe i inne). Posiadamy także dwa stacjonarne sklepy firmowe w centrach handlowych w Poznaniu i Katowicach oraz sklepy internetowe. Zatrudniamy ponad 30 pracowników.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w naszej firmie polega na regularnym kontaktowaniu się z klientami w danym rejonie, zarówno telefonicznie, jak i osobiście, przedstawianiu klientom oferty handlowej, pomoc w składaniu zamówień, realizowaniu planów sprzedażowych, pozyskiwaniu nowych klientów, udział w targach branżowych, przygotowywaniu raportów, itd.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego min. 1 rok
  • Dążenie do osiągania wysokich standardów pracy
  • Uczciwe podejście do pracy i pracodawcy
  • Profesjonalne podejście do klienta

Oferujemy:

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i z produktami z najwyższej światowej półki
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • Miłą atmosferę i pracę w przyjaznym zespole
  • Samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego o maksymalnej długości 800 znaków z podaniem w nim oczekiwanych warunków finansowych.

Chcesz wiedzieć więcej o nas i naszych produktach?
Zajrzyj na www.grupazachodnia.pl i www.yankeecandle.pl

Ogłoszenie archiwalne