Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

SETMIL Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Firma Setmil Sp. z o. o. z Zabrza, prowadzi sprzedaż i wynajem wózków widłowych - w naszej bogatej ofercie posiadamy nowe elektryczne i spalinowe wózki widłowe Komatsu, specjalistyczne czterokierunkowe boczne wózki widłowe Combilift, terenowe wózki widłowe Ausa i wózki do pracy w wąskich korytarzach Aisle Master. Setmil Sp. z o. o. - od ponad 15 lat prężnie działająca firma handlowa zapewniająca profesjonalną obsługę, szybką dostawę towaru, bardzo dobrej jakości produkty, konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki płatności.

Lider branży dostawców urządzeń transportu bliskiego poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie interesów firmy w bezpośrednich kontaktach z klientami,
  • rozwój sprzedaży na podległym terenie poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
  • monitorowanie procesu dostaw,
  • przygotowywanie ofert i ich prezentacja podczas spotkań u potencjalnych klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • silna motywacja do osiągania założonych celów, zadań,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • profesjonalne i specjalistyczne narzędzia pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia.
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rozmowa rekrutacyjna odbywać się będzie w siedzibie firmy:

Setmil Sp z o.o.
ul. Pyskowicka 20
41-800 Zabrze

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy