Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z 25-letnim doświadczeniem na rynku polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów w zakresie doradztwa, wyceny i sprzedaży towarów
    • Prowadzenie konsultacji technicznych nt. zastosowania produktów
    • Realizacja założonych planów sprzedaży
    • Analiza otoczenia rynkowego w zakresie jakości oferowanego asortymentu
    • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałych relacji handlowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie i znajomość branży stolarki okiennej i drzwiowej
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
    • Czynne prawo jazdy Kat. B
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (region: Bielsko Biała i Podbeskidzie)
    • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
    • Bardzo dobra organizacjia pracy

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
    • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”