Przedstawiciel Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PHU DUDI Rafał Dudkowski

    Opis stanowiska:
    • aktywne pozyskiwanie klientów i przewoźników,
    • prowadzenie rozmów handlowych negocjowanie cen i warunków współpracy,
    • aktywna sprzedaż w zakresie usług transportowych,
    • budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami i klientami,
    • pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń,
    • dbanie o terminowość realizowanych usług.
    Wymagania:
    • własny portfel klientów i kontrahentów,
    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • min. roczne doświadczenie w pracy z klientem i sprzedaży usług transportowych,
    • doświadczenie handlowe,
    • wiedza w zakresie spedycji samochodowej w ruchu krajowym / międzynarodowym,
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • umiejętności negocjacyjne,
    • dobra znajomość MS Office i biegła obsługa komputera.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii dostosowany do osiąganych wyników pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • dużą samodzielność pracy,
    • pracę w młodym przyjaznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”