Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PartyDeco to projektant i producent dekoracji. Firma powstała w 1995. Naszą misją jest kreowanie trendów w branży dekoracji okolicznościowych. Dzięki nim chcemy budować nastrój. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Chcemy budować organizację biznesową na najwyższym poziomie, wykorzystując do tego nowoczesne systemy zarządzania i technologie informatyczne.

    Obecnie jesteśmy liderem branży w Europie.
    Zatrudniamy ponad 200 osób i wciąż dynamicznie się rozwijamy.
    Posiadamy biura w Szczecinie oraz Warszawie.
    Nasza sprzedaż rośnie rok do roku o ok. 30%.

    Lokalizacja: Jesteśmy elastyczni – w zależności od Twojego miejsca zamieszkania - dopasujemy do Ciebie podległy teren.

    Zadania:

    • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi klientami PartyDeco,
    • pełnienie funkcji doradczej i prowadzenie aktywnej działalności handlowej oraz promocyjnej,
    • przygotowywanie oferty sprzedażowej i przeprowadzanie prezentacji produktowych u klientów,
    • samodzielna organizacja pracy własnej oraz sporządzanie raportów i analiz,
    • wyjazdy służbowe do klientów - praca w terenie od poniedziałku do czwartku w piątek home office/ lub praca w biurze w zależności od lokalizacji,
    • reprezentowanie firmy na targach branżowych.

    Wymagania:

    • 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży pokrewnej takiej jak: zabawkarska, papiernicza, florystyczna, dekoracyjna, meblarska,
    • wysokiej komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • łatwości w przyswajaniu wiedzy - to ciekawa branża, warto, żebyś myślał tak samo!
    • chęci nauki i rozwoju - pracodawca inwestuje w swój zespół zapewniając profesjonalne szkolenia,
    • optymizm, zaangażowanie oraz podejmowanie nowych wyzwań
    • prawa jazdy kat. B,
    • młodzi kandydaci z dużą motywacją również mogą ubiegać się o stanowisko.

    Osobie, która dołączy do zespołu, pracodawca gwarantuje:

    STABILNOŚĆ

    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – stała pensja plus system premiowy
    • przejrzyste zasady wynagradzania zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia
    • samochód służbowy
    • telefon komórkowy
    • laptop

    ROZWÓJ

    • praca w firmie będącej liderem w swojej branży
    • udział w szkoleniach
    • realna możliwość poszerzenia swoich kompetencji

    FAJNY ZESPÓŁ

    • niekorporacyjna, przyjazna atmosfera pracy
    • wsparcie pozostałych członków zespołu
    • wydarzenia integracyjne

    DODATKOWE BENEFITY

    • zniżki na cały asortyment
    • opieka medyczna Medicover
    • program Multisport
    • pakiet urodzinowy
    • ubezpieczenie grupowe

    Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, to zapraszamy do kontaktu :)

    Dołącz do zespołu pracowników firmy PartyDeco.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV podając w tytule Przedstawiciel handlowy.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.