Przedstawiciel Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-18
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-07-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Index Food Sp. z o.o. Sp. k. wiodący dystrybutor markowych produktów kuchni śródziemnomorskiej i słodyczy poszukuje osoby na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    region: Śląsk

    Opis stanowiska:

    • realizowanie planów sprzedażowych i promocyjnych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym;
    • budowanie relacji z klientami;
    • wysoka dbałość o ekspozycje produktów w punktach sprzedaży;
    • rozwój sprzedaży i pozyskiwanie klientów na obsługiwanym rynku;
    • raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego;

    Oczekujemy:

    • zaangażowania i nastawienia na osiągnięcie celów;
    • komunikatywności, umiejętności pozyskiwania i utrzymywania dobrych relacji z klientem;
    • dobrej znajomości rynku;
    • predyspozycji sprzedażowych i negocjacyjnych;
    • umiejętności dobrej organizacji pracy;
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego;
    • prawa jazdy kat. B;

    Oferujemy:

    • pracę w środowisku międzynarodowych marek w kameralnym zespole firmy rodzinnej o ponad 30 letniej tradycji;
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca podstawowa + premia zależna od wyników pracy);
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy – również do użytkowania prywatnego);
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • kartę Multisport;
    • coroczne spotkania integracyjne;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY” za pomocą przycisku Aplikuj  lub pocztą na adres Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul. Jana III Sobieskiego 98, 62-030 Luboń.