Przedstawiciel Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-09-12
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2019-10-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    4WORKERS Sp. z o.o. istnieje na rynku już od 1990 roku, natomiast od 1998 roku posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Skonsolidowane roczne obroty Grupy Kapitałowej 4WORKERS Sp. z o.o. to ok. 2,2 mld złotych, zatrudnienie ponad 2300 pracowników.

    Zadania:

    • realizacja określonych planów sprzedażowych
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientem
    • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami

    Wymagania:

    • doświadczenie w handlu B2B
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży odzieży ochronnej, art. BHP i usług wynajmu odzieży.
    • nastawienie na realizację celów
    • umiejętność organizacji pracy i planowania
    • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • wykształcenie minimum średnie
    • dobra znajomość programów MS Office
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki)

    Oferujemy:

    • Wyposażenie: laptop, telefon, samochód służbowy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Dodatki – pakiet medyczny
    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV z dopiskiem Handlowiec. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z Ust. z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”