Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

TUNA sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Szanowni Państwo, Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku HoReCa. Działamy od 2015 roku i intensywnie rozwijamy nasze struktury. Zajmujemy się importem świeżych oraz mrożonych ryb i owoców morza do najlepszych hoteli oraz restauracji w południowej i środkowej Polsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój regionu oraz sprzedaż i promocję produktów firmy.

Obowiązki na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi klientów i koordynacji zamówień;
  • Analiza rynku, śledzenie za aktualnymi trendami i potrzebami klientów;
  • Dbałość o właściwy wizerunek firmy i produktów na rynku;
  • Planowanie i dokumentacja swojej pracy;
  • Kontakt z klientem od jego pozyskania, przez obsługę, w tym: wsparcie, sprzedaż, miękka windykacja.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży HoReCa, w tym najlepiej jako dostawca produktów spożywczych do hoteli i restauracji (min. 2 lata);
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu;
  • Zaangażowanie, pracowitość i dyspozycyjność;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Sumienność i odpowiedzialność;
  • Samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów;
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon);
  • Praca z dużą niezależnością;
  • Zadaniowy czas pracy;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • Wynagrodzenie stałe + motywacyjny system premiowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tuna Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Tuna sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krzywda 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy