Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

HAMELIN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

HAMELIN Polska Sp. z o.o. jest częścią europejskiego koncernu, będącego jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów artykułów papierniczych dla biura i szkoły. Aktualnie poszukuje do Działu Sprzedaży kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • współpraca z hipermarketami sieci handlowych, zlokalizowanymi na podległym terenie, w tym: doradzanie, prezentacje, negocjacje oraz sprzedaż produktów
  • obsługa, współpraca, sprzedaż i negocjacje w rynku tradycyjnym na obszarze województwa
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • bieżące raportowanie i planowanie dnia pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV do dnia 31 października 2020r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy