Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.oO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Współpraca z siecią dystrybucji produktów oferowanych przez Wienerberger Ceramikę Budowlaną

  • - zarządzanie i rozwój sieci dystrybucji,

  • - negocjacje i zawieranie umów oraz porozumień handlowych,

  • - monitorowanie dostępności produktów i odpowiednie informowanie klientów,

  • - zapewnianie dostępności informacji handlowej i technicznej tj. ulotek, folderów itp.

  • - dbałość o zachowanie standardów merchandisingowych

  • - poszerzanie znajomości produktów i możliwości ich wykorzystania, w tym prowadzenie prezentacji i szkoleń

  • Prognozowanie sprzedaży w podległym regionie

  • Pozyskiwanie informacji o potencjalnych inwestycjach

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obiektami

  • Uczestnictwo w akcjach promocyjno-sprzedażowych

  • Współpraca z wykonawcami, inwestorami prywatnymi i instytucjonalnymi poprzez promowanie zakupu materiałów WCB, rozwiązywanie powstających problemów handlowych

  • Systematyczna praca z aplikacją CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa

  • Doświadczenie w branży budowlanej – mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku doradcy techniczno-handlowego lub w handlu

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji interpersonalnych

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację celów, dyspozycyjność, aktywność i entuzjazm

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • Umiejętność obsługi komputera, MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy na terenie województwa śląskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy