Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ŚWIERKOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie długofalowych relacji z klientem

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • reprezentowanie firmy w terenie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży rolniczej

  • łatwość w nawiązaniu kontaktów z klientami oraz kreatywność

  • uczciwość, zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • cykl szkoleń umożliwiających podnoszenie kwalifikacji

  • bardzo korzystne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

ŚWIERKOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Świerkot Sp. z o.o. dystrybutor ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych wiodących producentów takich marek jak m.in.: Claas, Horsch, Kuhn, Mandam zatrudni przedstawiciela handlowego z terenu powiatów: Lubliniecki, Kłobucki, Myszkowski, Częstochowski, Tarnowskie Góry, Strzelce Opolskie, Olesno.

Teren działania handlowca: województwo śląskie, powiaty:

Lubliniecki, Kłobucki, Mikołowski, Tarnogórski, Będziński, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze

Przewiń do profilu firmy